Gönül Davet Çalışanlarına Kurumsallaşma Eğitimi

Posted by yonetim
Category:
Yönetim Danışmanlığı Bütün Bir Süreç

 

1972 yılında temelleri atılan İstanbul köklü düğün ve organizasyon şirketi olan Düğün Davet, kontrollü büyüme hedefi, yeniliklere kolay adapte olmak isteği, her türlü krize karşı direnç sağlamak amacıyla profesyonel danışmanlık hizmeti almak üzere Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. ile yollarını birleştirdi. Tome Bilgi Holdingi Kurucu Başkanı ve Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Kıdemli Danışmanı Emrihan Aydın, “Bu süreç bir bütün halinde gidecektir. Başta Ümit Bey olmak üzere şube müdürleri ve sonra tüm personelle yürütülecek bir süreçtir. Bu süreçte de herkesin etkisi ve katkısı büyük olacaktır” dedi.

 

Bir düğün salonu ile başlayan Ümit Yaşar Demir, daha sonra hızlı bir ivme kazandırdığı şirketi şu anda 17 şubeye ulaştı. Hızlı büyümeyi sürdürülebilir hale getirmek ve organizasyonel yapısını, personelini, mali durumunu bu sürece adapte etmek amacıyla Tome Bilgi Holdingi Kurucu Başkanı ve Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Kıdemli Danışmanı Emrihan Aydın ile görüşerek profesyonel bir sürecin de başlangıcını yapmış oldu.  Gönül davet ile danışmanlık sürecinde organizasyonel yapısı, mali yapılanma, insan kaynakları düzenlemesi ve yönetim stratejileri konusunda destek almış olacak.

 

“Bu süreç bir bütün halinde gidecektir.”

 

Bu kapsam da şube yöneticilerine yönetim danışmanlığını anlatmak ve ilerleyen süreç hakkında bilgi vermek amacıyla eğitim verildi. Bu eğitimlerde amaç şube yöneticilerin bu süreci iyi algılaması ve daha sonraki evrede personele aktarılması konusunda kolaylık sağlamasıdır. Şube yöneticilerine eğitimi veren Tome Bilgi Holdingi Kurucu Başkanı ve Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Kıdemli Danışmanı Emrihan Aydın, eğitimlerin şube yöneticilerinin işlerine profesyonel yaklaşmalarını sağlayacağını ve vizonlarını genişleteceğini söyledi.

Şube yöneticilerinin bakış açılarının sürecin gidişatına etkisinin olacağını vurgulayan Emrihan Aydın, “Bu süreç bir bütün halinde gidecektir. Başta Ümit Bey olmak üzere şube müdürleri ve sonra tüm personelle yürütülecek bir süreçtir. Bu süreçte de herkesin etkisi ve katkısı büyük olacaktır” dedi.

 

Birlikte Büyük İşlere İmza Atacağız

 

Gönül Davet Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Ümit Yaşar Demir, şirketin bugüne değin büyük bir gelişme gösterdiğinin altını çizerek “Bu büyüme tesadüf değil ancak bu seviyeyi korumak aynı zamanda da sürdürülebilir bir hale getirmek gerekiyor. Bende bu düşünce ile profesyonel bir yardım almak gerektiğini fikriyle Tome Bilgi Holdingi Kurucu Başkanı ve Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Kıdemli Danışmanı Emrihan Aydın ile görüşerek bu sürece başladık. Bu süreçten çok umutluyum ve hep birlikte büyük işlere imza atacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın